Site Rengi

Darıca Hurdacı

20.08.2020
800
Darıca Hurdacı

Darıca Hurdacı

Darıca hurdacı olarak hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe uzun yıllardır kesintisiz ve hızlı hizmet seçenekleri, ile faaliyet göstermektedir. Alanında uzman deneyimli kadromuz tam donanımlı araç filomuz verileri teknolojik ekipmanlarımızı ile hurda alımı konusunda sizlere her türlü desteği sağlıyoruz.

Bakır hurda, demir hurda, Çelik hurda, pirinç hurda alüminyum hurda gibi farklı malzemelerine en iyi fiyatı vererek hurda alımı yapıyoruz.  Bölgenin en iyi hurdacı konumda olan kurumsal firmamız uzun yılların kazandırdığı tecrübe bilgi birikimi sayesinde hizmetlerini her geçen gün biraz daha değiştirip genişletiyor.

Hurda satmak istediğinizde sadece bir telefon uzaklığınızda olan kurumsal firmamız hurdalarınızı adresten alıp ödemesini de nakit olarak yapmaktadır.

 Hurdacılık Yapmak ve Profesyonel Hurda Alımı

Hurda deyince herkesin aklına kullanmadığı eskiyen eşyalar gelir. Bundan. Çok uzun yılar önce üç tekerli ya da arkası açık araçlar ile toplayıcılık yapan hurdacıları hepiniz biliyorsunuz.  Fakat hurdacılık mesleği uzaktan bakıldığı gibi kolay değildir.

Özellikle bu işi dürüstlük ilkeleri ve hassasiyetle yapan ki ya da firmaların sayısı çok azdır. Bu nene hurda satışında   firma seçimine özen göstermeniz gerekecektir. Belki de ilk bakıldığında adı da yaptığımız işte garip ve basit gibi görünse de aslında günümüzde pek çok kimse hurda alımı ya da satışında ne az bir asgari ücret gelir elde etmektir hurdacılık sektörü kendi alanında çok geniş bir sektör olmaktadır.

Bu sektörde araba hurdaları alabilirsiniz, hurdaları alabilirsiniz ve daha pek çok malzemenin hurdacılığı yapabilirsiniz. Son dönemlerde plastik malzemeler ve atık haline gelen ürünlerin bile hurdacılığın yapıldığı görülmektedir. Darıca hurda sizlere her türlü hurda alımı konusunda profesyonel destek sağıyoruz

Hurdamı Nasıl Satarım?

Hurda Toplayıcısı ya da evinizde kullandığınızı eşyaların hurdası bulunmaktadır. Bunu için hemen Darıca hurdacı firmamız arayarak satmak istediğiniz hurdanın miktarını ve cinsini bize belirtmeniz yeterli olacaktır. Adresinize gelen uzman ekiplerimizi hurdalarınızı indeler tartar ve miktarına göre kilogram başında fiyat verir.  Onay vermeniz halinde hurdalarınızı hurda araçlarımıza yükleyip, ödemesini de gerçekleştirdikten sonra oradan ayrılırız.  Böylece bu işten karlı çıkmış olursunuz.

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.