Site Rengi

Bostancı Hurdacı

20.08.2020
935
Bostancı Hurdacı

Bostancı Hurda

Bostancı hurda alarak toptan ya da perakende hurda satışı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Elinizde hurda özelliği taşıyan her türlü malzemeyi kapıda teslim nakit ödeme seçeneği ile değerinde alıyor sizlerin bundan kazan sağlamanıza ortak oluyoruz.

Hurda satışında daha kazançlı çıkmak istiyorsanız, bu hizmeti kesinlikle kurumsal firmamızdan alabilirsiniz.  Müşteri memnuniyetini önemseyen kumsal firmamızı hassas tartı ile güvenilir hizmet vermektedir. Hurdacılık sektöründe paradan düşmek isteyen birçok kişi ya da firmalar tartıda hile yapmaktadır.

Tartıyı birkaç kilo eksik gösteriyor ayrıca hurdalarınıza kg başına düşük fiyat vermektedir. Bu da sizlerin bu alışverişten zararlı çıkmanıza neden oluyor. Böyle durumlarla karşılaşmamak istiyorsanız hurda satışlarınızı kurumsal firmamıza yaptırmanız gerekir.

 Profesyonel Hurda Satışı

Bazı kimseler elindeki hurda eşyaları yeter ki elden çıksın diye fiyatına bakmaksızın   denk gelene yere satmaktadır. Aslında günümüzün en önemsiz iş kolu da hurdacılık olmaktadır. Ancak bazı malzemelerin hurdalarında ciddi fiyatlar bile söz konusu olmaktadır. Örneğin; bakır malzemeden yapılan malzemelerin hurdaları özellikle toplu alımlarda elinize ciddi rakamda bir ücret geçecektir. 

Ayrıca hurdaların yıkı ya da söküm işlemlerinde sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.  Alanında uzman çalışanlarımızı tarafından yapılan profesyonel çalışmalar ile yıkım işlemleri kolay bir şekilde yapılmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti ve kaliteli Hizmet

Bostancı hurdacı denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başaran kurumsal firmamızı %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetler verme çabasındadır. Günden güne hizmet ağımızı genişletiyor ve bostancı başta olmak üzere İstanbul’un geneline hurdacılık hizmet vermeye çalışıyoruz.

Bakır hurda demir hurda, plastik hurda, alüminyum hurda v benzeri gibi her cinsteki hurdalarınız ayrı ayrı tartıp değerinde fiyatlar vererek paraya çevirmenizi vesile oluyoruz. 

Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

Bostancı hurdacı olarak bakır, demir çinko, alüminyum, çelik, pirinç, kurşun, kablo, trafo ve akü hurdaları gibi farklı malzemelerdeki hurdaların alımını değerinde yapmaktadır.  Ayrıca makine ve motor hurdaların alımı da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu konuda tek yapmanız gereken kurumsal firmamızla iletişime geçip satmak istediğiniz hurdanın cinsini ve miktarını belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.