Site Rengi

Suadiye Hurdacı

20.08.2020
2.785
Suadiye Hurdacı

Suadiye Hurdacı

Suadiye hurdacı uzun yıllardır Kadıköy’ün Suadiye mahallesinde hurda alımı gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. Alında uzman çalışanları ile haftanın her günü kesintisiz bir şekilde faaliyet göstermekte olan kurumsal firmamız elinizde kullanılmayan eski ve hurda değeri taşıyan her türlü malzemeyi hassas tartılarımız ile tartıp değerinde fiyatlar vererek bunları karlı bir biçimde elden çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Birçok kimsenin basite aldığı mesleği kurumsal alt yapı ile gerçekleştiriyor ve her müşterini kazançlı çıkması için ileri teknolojik tam donanımlı araç ve ekipmanlar ile hurdalarınızı kapıda teslim alıyoruz. İster toptan isterseniz de parça hurda alımları için bizlerle iletişim sağlamanız yeterli olacaktır.

Suadiye Hurdacı Olarak Hurdacılık Yapmayı Düşünülere Tavsiyeler

Suadiye hurdacı olarak bu sektöre atılmak istiyorsanız öncelikle bu yazıyı dikkatli okumanızı isteriz. Öncelikle bu sektörü iyi bilmeni gerekir.  Her geçen gün biraz daha gelişip değişmekte olan hurdacılık sektörü uzaktan görüldüğü gibi kolay iş olmamaktadır.

Ancak işi iyi bildiğinizde ve güvenilir ver dürüstlük ilkelerine uymanız halinde bu sektörde çok büyük paralar kazanacağınızı da unutmamalısınız. öncelikle bu sektörde ne yapmak istediğinizi belirleyin. Sadece toplayıcılık mı yapacaksınız yoksa, hurdacılardan alıp elinizdeki malzemeleri geri dönüşüm fabrikalarına mı vereceksiniz?   

Sektörünün en iyi hurdacı unvanına sahip olan kurumsal firmamızı dürüstlük ilkelerinde taviz vermeden hassas tartı ve kaliteli hizmet anlayışı ile kesintisi hurda alımı yapmaktadır. İster sizlerde bu işi melek haline getirip toplamış olduğunuz hurdalarınıza kurumsal firmamıza satabilirsiniz.

Suadiye Hurdacı Olarak Neler Yapıyoruz?

 Suadiye hurdacı olarak sadece eskiyen malları alıp elden çıkartmanızı sağlamak dışında farkı hizmetlerimizde bulunmaktadır. Profesyonel bir hurdacı olarak evinizi ya da işyerinizde kullanmadığınız ya da kullanımı mümkün olmayacak eski eşyalarınızı kapınızdan alıyoruz.

Sökülmesi gerekiyorsa söküyor ve malzemenin parçalarını her birinin ayırıp sınıflandırıyoruz. Bakır olanların bakır hurdaların içerisine, plastik olanları da plastik hurdaların içerisine atıp, geri dönüşüme gitmesini sağlıyoruz.

Bütün çalışmalarımızı v belirli sistem üzerinde ve farklı fiyat tarifesinden gerçekleştirmektedir. Bu nedenle malzemenin cinsi fiyat belirlemede birinci faktör olmaktadır. Hurda toplayıcısıysanız sizlerin bizlerden hizmet alması daha doğru olacaktır.

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.