Site Rengi

Gebze Hurdacı

20.08.2020
765
Gebze Hurdacı

Gebze Hurdacı

Gebze hurdacı olarak her türlü hurdalarınızın değerinde nakit para ile satın alıyoruz hurda alımı yapan firmalar arasında iyi iyi fiyatı veren kurumsa firmamız müşteri memnuniyeti prensibi ile faaliyet göstermektedir. Hurdacı olarak bu hizmeti kurumsal alt yapımız ve profesyonel çalışmalarımızı ile gerçekleştiriyoruz.

Sektörde yaptığımız çalışmalar ile geri dönüşüm sektörüne ışık olmaktayız. Özellikle bina yıkımında ortaya çıkan her türlü hurdalar hem doğa hem de insanlar açısından can sıkıcı bir problem olmaktadır.  Özellikle hurdaları moloz parçalarından çıkartılması profesyonel isteyen bir işti.

Dolayısı ile tecrübeli kişiler tarafından çıkartılması daha güvenli olacaktır.  Firma olarak bu işi biz üstleniyor çıkması en zor hurda parçalarınız bile kolaylıkla çıkartıp değerinde alıyoruz.

 Gebze’de En Yakın Hurdacı

Eğer Gebze’de ikamet ediyor ve size en yakın hurdacı arıyorsanız mutlaka kurumsal firmamızla görüşme yapmanız gerekir. Bizlerle irtibata geçtiğiniz andan itibaren hurdacı ekiplerimiz adreslerinize geliyor, satmak istediğiniz hurdaları nakit para ile değerinde alıyor.

Siz değerli müşterilerimizin hurda malzemelerinin paraya çevirmesi için her geçen gün hizmet ağımızı genişletip yeniliyoruz.  Gebze hurdacı olarak sadece bir telefon uzaklığındayız.

 Hurda Satarken Nelere Dikkat Edilmeli

Hurda satışı yaparken gelişigüzel iş yapmanız gerekir. Yani hurda deyip geçmeyin bazı kimseler bu hurda malzemeleri çok hafife almakta ve   yeter ki elden çıksın düşüncesi ile düşük fiyatlarda bile satmaktadır.  Bu tamamen sizin açınızdan bir zarar olacaktır.

Bu nedenle hurda satışı yaparken satacağınız malzemenin cinsine göre değer veren firmalar ile alışveriş yapın örneğin bakır ile demir malzemenin hurda fiyatı birbirinden çok farklı olmaktadır. Bunu dışında hurdalar kg olarak fiyatlandırıldığından dolayı bu işi yapan firmanın güvenli olmasına ve tartıda hile yapmamasına öze göstermeniz gerekecektir. 

Ayrıca mümkünse nakliyat ve işçilik masrafları gibi ekstra ücretleri kabul etmemelisiniz.  Hizmet alacağınız firmanın bu hizmetleri de üstlenmesi ve mümkünse satın aldığı hurdayı kapınızda teslim alması gerekir. Gebze hurdacı olarak güvenilir çalışmalar ile her tür hurdalarınızı nakit ödeme ile kapınızdan alıyoruz.  Satmak istediğiniz hurdanızın için bizlerle iletişim sağlamanız ve adres bildirimi yapmanız yeterli olacaktır.

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.