Site Rengi

Kadıköy Hurdacı

20.08.2020
789
Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy hurdacı olarak hurdacılık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteriyor ve müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. İleri teknoloji ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile yapmış olduğumuz profesyonel çalışmalar eskiyen eşyalarınızı yeniden kullanılabilir hale gelmesine mikan tanıyor.

Geri dönüşüm sektörünün öncü firmalarından birisi olan kurumsal firmamız her cins hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, bunları paraya çevirmenize vesile oluyor. 7/24 sat ulaşım a kapıda alım ve nakit ödeme yapan kurumsal firmamız hassas terazileri ile hurdalarınızı satın almaktadır.  Pek çok firmanız yaptığı tartıda hile olayı firmamızda kesinlikle söz konusu bile değildir.

 Hurda Çeşitleri Nelerdir

Aslında her malzemenin bir hurdası bulunmaktadır. Eskiyen her türlü demir, çelik, bakır, plastik cam, pirinç, alüminyum, gümüş, kâğıt lastik gibi materyallerden yapılan bütün malzemeler kullanımından bir süre sonra eskiyip hurda haline gelecektir. İster sizler bunları toplu olarak satabilir isterseniz de parça parça satabilirsiniz.

Ama kesinlikle geri dönüşümü mümkün olacak hurda malzemeleri çöpe atmayın ve hurdacı firmalarına satın alarak hem geri dönüşüm sektörüne can veri hem de eski malzemelerini paraya çevirin. Kadıköy hurdacı olarak her zaman yanınızdayız.

7/24 Sat Güvenilir Hizmet

Hurdacılık hizmetleri günümüzde çok basite alınmaktadır. Aslında hurdacılık sektörünün bir eşyanın ya da bir malzemenin yeniden hayat bulasın açısından çok önemli bir sektördür. Dolayısı ile hurda malzemeleri satarken bu alım satımı özenli ve dikkatli yapılması gerekir.

Hurdacılık sektöründe kurumsal kimliğe sahip olan firmamız, uzun yılardır devam ettirdiği hurdacılık çalışmalarını geniş araç filosu, profesyonel çalışanları, kapıda teslim ve nakit ödeme imkanları ile yapmaktadır.  Faaliyetlerimizi önemsiyor en az sıfır eşya alımına verilen hassasiyeti bizler hurda malzemelere da gösteriyor. Elinizde bulunan her türlü hurda malzemeler en yüksek fiyatı veren güvenli ve nadir firmalardan bir tanesiyiz.

Kadıköy Hurdacı ve Hurda fiyatları

Kadıköy hurdacı ekiplerimizden hurda fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar genellikle satacağınız malzemenin cinsine göre değişiklik göstermektedir. Kg başından fiyat verdiğimizden dolayı net bir rakam söylemenin de imkânsız olduğunuz buradan vurgulamak isteriz.

İletişim numaralarımızdan iletişime geçerek, satacağınız hurdanın cinsini söyleyip fiyat teklifi alabilirsiniz. Satmak isterseniz adresinize gelen ekiplerimiz hassa teraziler ile tartıp hurdanızın fiyatını belirlemektedir. 

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.