Site Rengi

Kadıköy Hurdacı

17.09.2020
2.652
Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Her geçen gün bazı eşyaların yerine başka eşyalar alabilmektedir. Günlük olarak kullanmış olduğumuz eşyalar zaman içerisinde yıpranabilmekte veya bizim kullanım alanımız dışına çıkabilmektedir. Böyle durumlarda eşyaları çöpe atmak demek hem çevreye zarar vermek hem ekonomik anlamda ciddi bir zarara uğramak hem de çevre bakımda ciddi bir zarara sebep olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için hurdacı işi yapan birçok işletme bulunmaktadır.

Kadıköy hurdacı olarak bizlerde hurdaların toplanması ve değerlendirilmesi konusunda ciddi bir özen göstermekteyiz. Herhangi bir nedenden dolayı kullanmak istemediğimiz herhangi bir eşyanızın değerini sizlere ödeyerek satın alıp daha sonrasında geri dönüştürülerek aktif bir şekilde kullanılmasına aracılık ediyoruz.

Hurdaların Fiyatlandırılması

Hurdaların fiyatlandırılması konusuna dikkat etmiş olduğumuz en önemli özelliklerden bir tanesi eşyaların dönüştürülebilir olmasıdır. Kadıköy hurdacı olarak kağıt hurda, metal hurda, cam hurda, plastik hurda ve daha pek çok farklı hurda türünü satın almaktayız. Her hurdayı kendi kategorisinde belirli bir fiyatlandırmaya tabii tutmaktayız. Bu fiyatlandırmalar üzerinden müşterinin elinde bulunan ürünlerin satın almasını yapıyoruz.

Daha sonra her hurdayı gerekli olan birimlere satma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bazen direkt fabrikalara satış gerçekleştirirken bazen daha büyük hurdacılar ile iletişim halinde bulunarak eşyaların satışını gerçekleştirmekteyiz. Hurdaların satışı sırasında kullanılması gereken ödeme şeklinin nakit olması oldukça önemlidir. Firma olarak biz de bu konuda nakit bir şekilde ödeme gerçekleştirmekteyiz.

Bize Ulaşın

Sizler de herhangi bir nedenden dolayı evinizde  bulunan eşyalardan kurtulmak istiyorsanız Kadıköy hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız hurdaları değeri nispetinde ödemesini gerçekleştirip dönüştürerek aktif alanda kullanılmasını sağlamaktadır. Böylelikle çevre kirliliğini engelleme, doğal kaynakların hızlı tüketimine engel olmak gibi pek çok konuda katkı sağlamış olmaktayız. Sürekli olarak çöpe eşya atılması eşyaların dönüştürülmesi doğal kaynakların hızlı şekilde tükenmesine sebep olmaktadır.

Bunun önüne geçebilmek için de hurdacılar ciddi manada bir misyon üstlenmişlerdir. Sizlerde hurdalarınızdan geri dönüştürülebilir şekilde  kurtulmak istiyor iseniz iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden bizlere ulaşabilirsini. Firmamızın çalışma saatleri içerisinde müşterilerin bulundukları yere gelerek hurdaları teslim alacak bir çalışma prensibi yürüttüğünü de belirtmeliyiz.

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.